O firmie

Zespół doświadczonych i certyfikowanych konsultantów zagadnień z dziedziny  ochrony danych osobowych. 

Wszyscy nasi Administratorzy posiadają certyfikaty ukończenia kursów dla Administratorów Danych Osobowych, Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz Inspektorów Ochrony Danych Osobowych. Uwzględniają one także wchodzącą w życie nowelizację  RODO z dnia 25 maja 2018 r. Współpracujemy z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych będąc zarejestrowanymi Administratorami Bezpieczeństwa Informacji dla wielu podmiotów gospodarczych. 

Zespół posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w dużych korporacjach w zakresie zarządzania, budowania kultury organizacyjnej, procedur, IT i innych dziedzinach. Składają się na niego osoby z doświadczeniem w działaniach biznesowych w branżach regulowanych ustawami o prawie bankowym, KNF, zasadami compliance, instytucji zaufania publicznego oraz IT. Posiadają one dyplomy magisterskie renomowanych polskich uczelni.

EDUFORM Consulting jest przedsięwzięciem komercyjnym osób od dziesięcioleci związanych z działalnością biznesową opartą na zasadach B2B. Lata doświadczeń związanych z wymogami pracy w środowisku korporacyjnym, kulturą transparentności i zasadami compliance dały nam bazę do skupienia się na zagadnieniach ochrony danych osobowych. Zrealizowaliśmy kilkanaście projektów audytorsko – wdrożeniowych, a także pełnimy funkcję Inspektora Danych Osobowych  w wielu przedsiębiorstwach. Naszymi klientami są duże jak i małe firmy z różnych branż, przykładające dużą wagę do ochrony przetwarzanych przez siebie danych osobowych jak i własnego wizerunku.